49 41 38 33 (051) admin[at]starchap.com
استارچاپ - چاپ رویای شما

سبد خرید کوچک

درباره ما

داستان ما

فروشگاه اینترنتی استارچاپ در پاییز ۱۳۹۳ از یک تیم جوان، باانگیزه و با تجربه های متفاوت در زمینه های چاپ عکس بر روی شاسی ، انواع ماگ ، کریستال و تقویم ، لباس  و تیشرت، تبلیغات و راه اندازی فروشگاه اینترنتی تشکیل شد تا مسائل مربوط به چاپ را برای مشتریان این صنعت آسان کند. بنابراین ما کاملا خود را در صنعت خدمات می بینیم و با این پیش فرض تمام تلاشمان را در این راستا برای سرویس دهی کامل به مشتریان خود خواهیم کرد.

چرا از استارچاپ خرید کنیم؟

حتما خودتان با این مسئله مواجه شدید، هر وقت نیاز به یک کار چاپی دارید، مجهولات زیادی در سر راه شما وجود دارد از قبیل طراحی، نظارت بر کیفیت چاپی و هزاران درگیری دیگر که شما را از تمرکز اصلی تجارت خود به دور می کند. هدف ما این است که این چالش را با برتری های زیر ، برای شما حل کنیم:

۱- گارانتی سفارش:

ما کیفیت کارمان را گارانتی می کنیم. تا رضایت شما را کسب نکنیم دست از چاپ بر نمی داریم.

۲- بهبود و ترمیم فایل چاپی :

تمامی فایل های ارسال شده توسط نرم افزارهای بروز جهان بررسی میشوند. اگر فایل های شما دچار مشکلات طراحی و در نتیجه مشکل چاپی باشد، ما قبل از ارسال سفارش شما برای چاپ شما را مطلع می سازیم تا فایل خود را با فایلی مناسب جایگزین کنید. .در صورت امکان یک گام نیز جلوتر خواهیم رفت و اصلاحات روی فایل شما انجام خواهیم داد تا محصول نهایی با کیفیت مناسب به دست شما برسد.

۳- ارسال کالا به درب منزل شما :

ما برای وقت شما ارزش قائل هستیم، برای همین کالای چاپ شده شما را در اسرع وقت به دست شما می رسانیم.

۴- دارای نماد های اعتماد الکترونیک و نشان ملی ثبت :

ما جهت اطمینان خاطر مشتریان گرامی کلیه مجوزات لازم شامل نماد های اعتماد الکترونیک و نشان ملی ثبت را از سازمان تجارت الکترونیک ایران ، کسب کرده تا با آسودگی و خیالی راحت لذت طعم یک چاپ امن و سریع را بچشند.

۵- چاپ توسط بانو :

کلیه چاپ های این شرکت به جهت حفظ حریم خصوصی مشتریان و احکام شرعی و اسلامی توسط خانم انجام میگردد.

WeCreativez WhatsApp Support
کمی صبور باشید فوری پاسخگو هستیم،سپاس
سلام ، میتونم کمکتون کنم؟